Sukcesy naszych drużyn na arenach sportowych

Komisja Sportowa przy Kole PZW Karaś informuje , że w ostatnim czasie zawodnicy naszego Koła odnieśli wiele sukcesów na arenach sportowych.

Drużyna PZW Karaś w dyscyplinie spławikowej zwyciężyła w ostatnich zawodach Grand Prix Okręgu na Stawach Monowskich.
Jednocześnie zapewniła sobie drugie miejsce w całym cyklu GPX 2024.
Skład zwycięskiej drużyny to Krzysztof Kąkol , Bogusław Kąkol, Janusz Niehrebecki i Mateusz Adamczyk.
W całym cyklu zwyciężyła drużyna Robinson Team w 100% składająca się z członków naszego Koła czyli Marcin Przygoda, Tomasz Biszof i Paweł Woźniewicz.
W klasyfikacji indywidualnej za cały rok pierwsze miejsce zajął Tomasz Biszof wyprzedzając Marcina Przygodę oraz Krzysztofa Kąkola.
Osiągnięte wyniki świadczą o sile naszego Koła na arenach sportowych.

W dyscyplinie spiningowej drużynowymi wice-mistrzami Okręgu została drużyna naszego Koła w składzie Marcin Pakuła i Marcin Binek.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!